Spełniamy marzenia rodziny z Sianowa, którą się opiekujemy! Właśnie spełnia się ich drugie marzenie. Dwa pozostałe to wakacje i zdrowie. Pogodziliśmy jedno z drugim 😊 Podczas remontu, rodzina spędziła urlop nad morzem w ośrodku Holiday Camping- który całkowicie nieodpłatnie ich ugościł. Remont mieszkania to wyzwanie zarówno dla naszych wolontariuszy, jak i wspaniałych darczyńców. Dzięki ogromnemu wsparciu sponsorów fundacja zgodnie ze swoim założeniem nie wydała na ten cel żadnych środków. Wszystkie materiały budowlane, pracę ekipy remontowej i nawet sprzęt AGD otrzymaliśmy od firm zaprzyjaźnionych z nami 😊