Poniżej przedstawiamy wyciąg z rachunku fundacji dla każdego miesiąca roku 2014. W związku z ochroną danych osobowych, podjęliśmy decyzję o niepublikowaniu nr. kont wpłacających oraz miejsca zamieszkania w przypadku osób prywatnych, natomiast w przypadku firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą te dane są ogólnodostępne w bazie CEIDG.

Jeśli nie życzą sobie Państwo na publikację danych proszę o umieszczenie w tytule przelewu „NIE PUBLIKOWAĆ”
Więcej informacji o zasadach ochrony danych osobowych mogą przeczytać Państwo w zakładce Polityka Prywatności.

Grudzień 2014

wyciag_grudzien_2014