Z uwagi na stały rozwój Fundacji Pomocy Dzieciom MAGIA i organizowaniem coraz częściej różnych eventów np. koncertów charytatywnych poszukujemy chętnej osoby do pełnienia funkcji RZECZNIKA PRASOWEGO w ramach WOLONTARIATU.

Jeśli masz trochę wolnego czasu po godz.16 raz-dwa razy w tygodniu, nie boisz się kamer i mikrofonów, potrafisz poprawnie i ciekawie się wypowiadać, interesują Cię media, a przede wszystkim lubisz i chcesz pomagać to jest to idealne zajęcie właśnie dla Ciebie!😁
Doświadczenie nie jest wymagane.

Zgłoś się do nas na FB, bądź mailowo kontakt@fundacjamagia.pl

Może czekamy właśnie na Ciebie😉 ZAPRASZAMY