Dnia 23 czerwca w galerii handlowej Atrium w Koszalinie odbyło się liczenie skarbonki orbitalnej. Jak zawsze udział w liczeniu brali nasi wolontariusze, przyjaciele fundacji, ale przede wszystkim nasi młodsi przyjaciele czyli dzieci – uczniowie głównie ze szkoły nr 18 w Koszalinie. Grosik do grosika i zebrała się dość pokaźna suma 4794,24zł. Środki uzyskane ze skarbonki zostały zdeponowane w banku i zaksięgowane na naszym koncie. Oczywiście wszystkie uzyskane przez nas pieniądze są tylko i wyłącznie wydawane na pomoc naszym podopiecznym.