Informujemy wszystkich zainteresowanych zdrowiem Teosia, że jego dalsze leczenie przebiega poza granicami naszego kraju w niemieckiej klinice. Podjęliśmy decyzję o przekazaniu rodzicom możliwości opłacenia podstawowych aspektów leczenia typu: lekarstwa, noclegi, dojazdy i wszelkie inne koszta związane z jego wyzdrowieniem. Wierzymy, że zebrane fundusze będą dużym wsparciem podczas kolejnych etapów leczenia. Jak zawsze co miesiąc na stronie i FB Fundacji opublikowany zostanie wyciąg z konta Teosia.

STYCZEŃ 2018

Teoś wyciąg styczeń 2018