1 grudnia w Centrum handlowym Atrium w Koszalinie odbyły się 4 urodziny Fundacji. Wystąpili: Basia Osada-Sobczyńska, Maja Tomaszek, dzieci ze świetlic Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Północ i Zacisze oraz grupy taneczne CRASH Kacpra Wojcieszka, TOP TOYS Anny i Marcina Dubrowników, KING DANCE Kingi Olchowik 🙂 Bardzo dziękujemy za wspaniałe show ! Pomiędzy występami zostały wręczone dyplomy podziękowania dla firm wspierających Fundację. Widownia dopisała, zabawa była przednia więc urodziny udane jak co roku:) Za rok oczywiście zgodnie z tradycją również będziemy obchodzić urodziny razem z Wami….a może będzie jeszcze bardziej hucznie gdyż będzie to okrągły 5 jubileusz !!! Fotografie autorstwa Pana Marcina Betlińskiego – dziękujemy Prestiż Magazyn Koszaliński.