Chłopiec ma rozpoznany autyzm, w sposób ograniczony funkcjonuje w grupie rówieśniczej, ma trudności ujawnianiem emocji, akceptacją zmian w otoczeniu, skłonność do powtarzania pewnych czynności i zachowań, ale dzięki trudowi włożonemu w jego rehabilitację przez rodzinę i terapeutów Kuba niejednokrotnie odnosi nawet większe sukcesy w nauce niż jego rówieśnicy.

Aby nie przerywać rehabilitacji z powodu ograniczeń finansowych Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA podjęła się opłacania tych zajęć Kuby przez okres 6 miesięcy

POMOGLIŚMY: 6 100,00 ZŁ.

Jakub W – Faktura 1Jakub_potwierdzenie_1