Dziewczynka urodziła się z rzadkim zespołem wad genetycznych Cri du Chat. Nazwa pochodzi od charakterystycznego płaczu dzieci przypominającego kwilenie kotka. Problemy z karmieniem, ssaniem, częste infekcje dróg oddechowych, niska waga ciała oraz niskie napięcie mięśni to tylko niektóre z problemów wikłających rozwój dziecka. Z uwagi na opóźnienie rozwoju psychomotorycznego dziewczynka wymaga wczesnej, intensywnej i przede wszystkim regularnej rehabilitacji.

Dla Zosi fundacja zakupiła specjalny kombinezon wspomagający rehabilitacje Thera Tog, inhalator dziecięcy, leki do inhalacji, które u dziecka musza być stosowane ze względy na częste infekcje dróg oddechowych, planowane jest również opłacenie uczestnictwa Zosi w turnusie rehabilitacyjnym w grudniu br.

POMOGLIŚMY: 7 724,25 ZŁ.

Zosia S – Faktura 1Zosia_potwierdzenie_1