Chłopca ograniczają objawy wynikające z wady genetycznej jaką jest zespół łamliwego chromosomu X. Ignaś ma ograniczenia w koncentracji uwagi , rozwoju intelektualnym, zaburzenia w sferze ruchowej . Te ograniczenia za wszelką cenę starają się likwidować jego rodzice, którzy widzą postępy jakie chłopiec robi w swoim rozwoju w wyniku rehabilitacji.

Dzięki i pomocy finansowej Fundacji Pomocy Dzieciom MAGIA Ignaś uczestniczył w turnusie rehabilitacyjnym w marcu br. chłopiec również miał zakupione obuwie ortopedyczne.

POMOGLIŚMY: 2644,00

Ignacy_faktura_1Ignacy_potwierdzenie_1