Niepełnosprawność dziewczynki wynika z dziecięcego porażenia mózgowego, cierpi ona również na inne współistniejące schorzenia – padaczkę, nawracające infekcje dróg oddechowych. Choroba sprawiła, że Ania jest całkowicie zależna od troskliwej opieki mamy. Dziewczynka nie mówi, nie sygnalizuje swoich potrzeb, nie porusza się samodzielnie.

Tylko mama potrafi odczytać wszystkie potrzeby i emocje Ani i nie potrzebne są im do tego słowa. Ania ze względu na nasilone spastyczne niedowłady potrzebuje ciągłej rehabilitacji.

Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA pokrywała koszty rehabilitacji Ani od stycznia do czerwca 2015. Pomożemy również w zakupie poduszki rehabilitacyjno – stabilizującej dla Ani.

POMOGLIŚMY: 6 520,00 ZŁ.

Ania S – Faktura 1Ania potwierdzenie 1